Šokiai visiems

„Kaspino“ šokių klubas kviečia įvairaus amžiaus bei šokimo patirties mėgėjus mokytis šokti!

Kursai suaugusiųjų poroms

Šios šokių pamokos skatina daugiau judėti, lavina muzikinę klausą, gerina koordinaciją ir laikyseną, telkia bendraminčius turiningesniam laisvalaikiui. Kviečiame įvairaus amžiaus poras mokytis pramoginių šokių: lėto valso, tango, Vienos valso, fokstroto,  kvikstepo, Argentinos tango, sambos, čia čia čia, rumbos, džaivo, salsos, merengos, svingo, čarstono, tvisto….

Kursų lankytojams organizuojami šokių vakarai, sezono pradžios ir pabaigos stovyklos Druskininkuose, Palangoje.

Solo LATINO

Kviečiame mergaites, merginas, moteris šokti! Šokama be partnerio, tobulinami individualūs šokimo įgūdžiai. Dažniausiai mokomasi šių šokių: samba, čia čia čia, rumba, džaivas, salsa, bačata. Galima šokti savo malonumui arba dalyvauti varžybose.

Vestuvinio šokio pamokos

Nuoširdžiai linkime ir prisidėsime, kad savo vestuvių vakarą Jūs džiaugtumėtės kiekviena šokio akimirka, nesijaudintumėt, nepanikuotumėt dėl neteisingų žingsnių ar numindžiotų partnerės batelių.

Net jeigu Jūs niekada anksčiau nešokote, ir tai bus pirmieji Jūsų žingsneliai su muzika, mes padėsime Jums jaustis ant parketo natūraliai ir laisvai, kad šis šokis įsimintų Jūsų svečiams ir, svarbiausia, Jums patiems.

Įgytos žinios ir įgūdžiai pravers Jums ne tik vestuvių vakarą, bet ir šokant kartu visą gyvenimą…

PRO-AM

Kviečiame jus šokti su profesionalu! Pro/Am (Professional & Amateur) – individualios pamokos su profesionaliu šokių partneriu (-e), kuris yra ir treneris (-ė). Jūs galėsite dalyvauti konkursuose ar užsiimti šokiais tik pramogai.