.

 

2017-12-12

Sveikiname visus mūsų šokėjus, puikiai pasirodžiusius LSŠF reitingo varžybose „Laikinoji sostinė 2017“ (12.09 d.):
Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko 1 vieta (Jauniai I Open LA), 1 vieta (Jauniai I Open ST)
Polas Satkauskas - Karina Vėlavičiūtė 1 vieta (Jaunimas/Suaugę D Latin )
Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė 2 vieta (Jaunimas/Suaugę B ST)
Pijus Rimkevičius - Lėja Kleponytė 4 vieta (Jaunimas/Suaugę B ST)
Vėjas Žilinskis - Luiza Aarflot 2 vieta (Jaunučiai II E6 St+Lat)
Stanislovas Česonis - Ramunė Jurčiukonienė 4 vieta (Senjorai II/III Open ST)
Kristofas Paražinskas - Ieva Balkutė 5 vieta (Jaunučiai II E6 St+Lat ), 1 vieta (Jaunučiai II E4 St+Lat)
Matas Gražulis - Izabelė Zarauskaitė 6 vieta (Jaunučiai II E6 St+Lat)
Julius Žemaitis - Sofija Augulytė 4 vieta (Vaikai 5 E4 St+Lat )
Justinas Judickas - Amelija Jarmalaitė 6 vieta (Vaikai 5 E4 St+Lat)
Tauras Kuzminas - Sigita Juodytė 3 vieta (Vaikai 4 E3 St+Lat)
Julius Zasimauskas - Mila Kniubaitė 4 vieta (Vaikai 4 E3 St+Lat)
Kasparas Storpirštis - Elinga Kazielaitė 2 vieta (Jauniai I E6 Combi)
Einius Juostas - Medeina Gričiūtė 3 vieta (Jaunučiai II E4 St+Lat)
Ąžuolas Balcevičius - Rusnė Markvaldaitė 1-2 vietos (Vaikai 2 E3 St+Lat)
Dovydas Leonavičius - Vakarė Gajauskaitė 3 vieta (Vaikai 2 E3 St+Lat)
Mantas Balsevičius - Ditė Martinkevičiūtė 4-5 vieta (Vaikai 2 E3 St+Lat)
Matas Packevičius - Karilė Aleksiūnaitė 6 vieta ( Vaikai 2 E3 St+Lat )
Simas Stankus - Salomėja Stučinskaitė 3 vieta (Jauniai I E4 Combi)
Karina Jemeljanenko 1 vieta (Solo 2 E3 St+Lat)
Smiltė Žilinskė 2 vieta (Solo 2 E3 St+Lat)
Milena Valčiukaitė 3-5 vietos (Solo 2 E3 St+Lat)
Adelė Kulakauskaitė 3-5 vietos (Solo 2 E3 St+Lat)
Patricija Savickaitė 6 vieta (Solo 2 E3 St+Lat)
Gabrielė Kriščiūnaitė 1 vieta (Solo 1 E2 St+Lat)
Smiltė Žilinskė 4 vieta (Solo 1 E2 St+Lat)
Vesta Zgirskaitė 5-7 vietos (Solo 1 E2 St+Lat)
Adomas Grabauskas - Marija Augulytė 1-2 vietos (Vaikai 1 E2 St+Lat)
Rokas Ramanauskas - Evita Piktytė 5-6 vietos (Vaikai 1 E2 St+Lat)  

Facebook